науково-пізнавальний хакатон на тему «Мікросвіт навколо нас»

26 березня 2024 року студентами 402 групи спеціальності «Середня освіта» на базі кафедри ботаніки та природоохоронної діяльності ННІ біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича було проведено науково-пізнавальний хакатон на тему «Мікросвіт навколо нас» для учнів загальноосвітніх закладів середньої школи м. Чернівці та студентів другого курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» Чернівецької філії ВПНЗ Львівський медичний фаховий коледж «МОНАДА».
Учасники заходу під керівництвом студентів досліджували мікроскопічні водорості та гриби, які існують в природному середовищі. Студенти в доступній формі знайомили допитливих юних гостей із цікавою пізнавальною науково-популярною інформацією про дивовижний світ мікроорганізмів.
Зустріч проходила у невимушеній атмосфері, з використанням інтерактивних методів інформування та застосуванням різноманітних ігрових засобів. Учасники активно долучались до обговорення проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення. Учні та студенти відмітили позитивну, творчу атмосферу, яка панувала під час заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *